Інформація щодо цін та тарифів на електричну енергію для споживачів

Інформація щодо цін та тарифів на електричну енергію для споживачів


СКЛАДОВИМИ ФАКТИЧНОЇ ЦІНИ (ТАРИФУ) НА ЕЛЕКТРИЧНУ ЕНЕРГІЮ ДЛЯ СПОЖИВАЧІВ Є:
  • Ціна на електричну енергію
  • Регульовані ціни (тарифи) і нормативи
  • Витрати Постачальника
  • Вартість послуг Постачальника
  • Податок на додану вартість (20 %)
Відповідно до п. 3.1.2. Правил роздрібного ринку електричної енергії, затверджених Постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (далі – НКРЕКП) від 14.03.2018 № 312, ТОВ «РТЕ ЮКРЕЙН» забезпечує постачання електричної енергії споживачам та здійснює купівлю електричної енергії на ринку електричної енергії за вільними цінами.

Відповідно до ст. 63 Закону України «Про ринок електричної енергії», побутовим та малим непобутовим споживачам постачання електричної енергії здійснює виключно постачальник універсальних послуг.
Ціна на універсальні послуги розраховується відповідно до механізму формування цін на електричну енергію встановленого Порядком формування цін на універсальні послуги затвердженого Постановою НКРЕКП від 05.10.2018 № 1177, а отже – ціна на універсальні послуги регульована.

Визначення постачальника універсальних послуг здійснюється рішенням Кабінету Міністрів України (далі – КМУ) за результатами конкурсу з визначення постачальника універсальних послуг, проведеного відповідно до Порядку проведення конкурсу з визначення постачальника універсальних послуг затвердженого Постановою КМУ від від 12 грудня 2018 р. № 1055 (далі – Порядок). До участі у конкурсі допускаються електропостачальники, які провадять діяльність з постачання електричної енергії споживачам на підставі відповідної ліцензії та відповідають кваліфікаційним вимогам, визначеним Порядком. ТОВ «РТЕ ЮКРЕЙН» не відповідає кваліфікаційним вимогам, визначеним Порядком, а отже не бере участі у конкурсі з визначення постачальника універсальних послуг.

Таким чином ТОВ «РТЕ ЮКРЕЙН» не є постачальником універсальних послуг та не здійснює постачання побутовим та малим непобутовим Споживачам.

З актуальними тарифами для побутових Споживачів Ви можете ознайомитися за посиланням.

ПУБЛІЧНІ Комерційні пропозиції ТОВ «РТЕ ЮКРЕЙН»

для всіх категорій непобутових Споживачів за річним обсягом споживання

Опубліковано: 10.11.2022 року
Оновлено: 10.06.2023 року
Публічні комерційні пропозиції для непобутових Споживачів не диференційовані за періодами часу (годинами) доби (група «Б») для всіх категорій Споживачів за річним обсягом споживання
Комерційна пропозиція ТОВ «РТЕ ЮКРЕЙН» № 1
(планові платежі, без розподілу)
Комерційна пропозиція ТОВ «РТЕ ЮКРЕЙН» № 2
(планові платежі, з розподілом)
Комерційна пропозиція ТОВ «РТЕ ЮКРЕЙН» № 3
(попередня оплата, без розподілу)
Комерційна пропозиція ТОВ «РТЕ ЮКРЕЙН» № 4
(попередня оплата, з розподілом)
Комерційна пропозиція ТОВ «РТЕ ЮКРЕЙН» № 5
(оплата за фактично відпущену електричну енергію, без розподілу)
Комерційна пропозиція ТОВ «РТЕ ЮКРЕЙН» № 6
(оплата за фактично відпущену електричну енергію, з розподілом)
Публічні комерційні пропозиції для непобутових Споживачів диференційовані за періодами часу (годинами) доби (група «А») для всіх категорій Споживачів за річним обсягом споживання
Комерційна пропозиція ТОВ «РТЕ ЮКРЕЙН» № 7
(планові платежі, без розподілу)
Комерційна пропозиція ТОВ «РТЕ ЮКРЕЙН» № 8
(планові платежі, з розподілом)
Комерційна пропозиція ТОВ «РТЕ ЮКРЕЙН» № 9
(попередня оплата, без розподілу)
Комерційна пропозиція ТОВ «РТЕ ЮКРЕЙН» № 10
(попередня оплата, з розподілом)
Комерційна пропозиція ТОВ «РТЕ ЮКРЕЙН» № 11
(оплата за фактично відпущену електричну енергію, без розподілу)
Комерційна пропозиція ТОВ «РТЕ ЮКРЕЙН» № 12
(оплата за фактично відпущену електричну енергію, з розподілом)
Публічні комерційні пропозиції для непобутових Споживачів з погодинними цінами (група «А») для всіх категорій Споживачів за річним обсягом споживання
Комерційна пропозиція ТОВ «РТЕ ЮКРЕЙН» № 13
(планові платежі, без розподілу)
Комерційна пропозиція ТОВ «РТЕ ЮКРЕЙН» № 14
(планові платежі, з розподілом)
Комерційна пропозиція ТОВ «РТЕ ЮКРЕЙН» № 15
(попередня оплата, без розподілу)
Комерційна пропозиція ТОВ «РТЕ ЮКРЕЙН» № 16
(попередня оплата, з розподілом)
Комерційна пропозиція ТОВ «РТЕ ЮКРЕЙН» № 17
(оплата за фактично відпущену електричну енергію, без розподілу)
Комерційна пропозиція ТОВ «РТЕ ЮКРЕЙН» № 18
(оплата за фактично відпущену електричну енергію, з розподілом)
Комерційна пропозиція ТОВ «РТЕ ЮКРЕЙН» № 19 *
(для бюджетних споживачів)
* Фактична ціна на електричну енергію для бюджетних споживачів визначається відповідно до умов тендерної документації Замовника та за результатами проведення процедури закупівлі.
ТОВ «РТЕ ЮКРЕЙН» може запропонувати індивідуальний підхід для кожного споживача.

Пропонуємо Вам привабливі умови співпраці – постачання електричної енергії з гнучким графіком оплати та вигідними цінами (тарифами), шляхом укладення Договору на умовах індивідуальної комерційної пропозиції.

Для оцінки переваг співпраці з нами та підготовки Вашої індивідуальної комерційної пропозиції пропонуємо Вам заповнити опитувальний лист та надіслати нам на електронну пошту pte.ukraine.office@gmail.com.

Після проведення попередніх розрахунків та детального аналізу наші фахівці зв'яжуться з Вами за контактними даними, вказаними в Опитувальному листі, для погодження з Вами умов індивідуальної комерційної пропозиції.
Індивідуальна комерційна пропозиція ТОВ «РТЕ ЮКРЕЙН» № 20 *
* пропозиція формується у разі досягнення сторонами згоди щодо укладення договору на умовах, відмінних від тих, які містяться у публічних комерційних пропозиціях, розміщених на офіційному вебсайті ТОВ «РТЕ ЮКРЕЙН».

ТАРИФИ НА ПОСЛУГИ З ПЕРЕДАЧІ ТА РОЗПОДІЛУ ЕЛЕКТРИЧНОЇ ЕНЕРГІЇ ТА ЇХ ПОРІВНЯННЯ МІЖ СОБОЮ

Звертаємо Вашу увагу на те, що тарифи на послуги з передачі та розподілу електричної енергії є регульованими тарифами, тобто їх зміна не залежить від волі та інтересів Постачальника чи Споживача електричної енергії.
Додатково з інформацією щодо актуальних регульованих тарифів на послуги з передачі та розподілу електричної енергії Ви можете ознайомитись на офіційному вебсайті НКРЕКП за посиланнями:

ШАНОВНІ СПОЖИВАЧІ!

Порядок повідомлення споживача про зміну будь-яких умов договору про постачання електричної енергії споживачу та право споживача розірвати/припинити дію договору, у разі незгоди із запропонованими змінами без оплати передбачених договором штрафних санкцій за його дострокове припинення визначається абз. 3 пункту 3.1.1. глави 3.1. розділу ІІІ, абз. 1 пункту 3.2.4. глави 3.2. розділу ІІІ, підпунктом 21 пункту 5.2.2 глави 5.2. розділу V, підпунктом 16 пункту 5.5.1 глави 5.5. розділу V та пунктом 9.2.2 глави 9.2 розділу IX Правил роздрібного ринку електричної енергії, затверджених Постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг від 14.03.2018 № 312 (далі за текстом – ПРРЕЕ).

Відповідно до ПРРЕЕ, повідомляємо Вас про зміну будь-яких умов договору постачання електричної енергії споживачу (у тому числі зміну тарифу/ціни) на власному вебсайті.
Дата публікації:
22 грудня 2022 року
Постачальник залишає за собою право ініціювати зміну тарифу/ціни не залежно від описаних вище часових строків та відсоткових/грошових меж, якщо це не заборонено чинним законодавством та/або договором. Про такі зміни споживача буде повідомлено з урахуванням вимог ПРРЕЕ та договору.

Відповідно ПРРЕЕ, інформуємо про право споживача розірвати/припинити дію договору, у разі незгоди із запропонованими змінами без оплати передбачених договором штрафних санкцій за його дострокове припинення.
Приклад-роз'яснення рахунку за електричну енергію:

Приклад роз'яснення (заповнення) рахунку (платіжного документа)
Шаблони для заповнення платіжних документів