Реквізити компанії для здійснення платежів

Реквізити компанії для здійснення платежів


Інформація на цій сторінці публікується відповідно до

  • Закону України ― Про ринок електричної енергії 
  • Постанови НКРЕКП № 307 від 14.03.18 ― Про затвердження Правил ринку 
Розрахунки споживача відповідно до договору постачання природного газу здійснюються за рахунками та/або квитанціями абонентської книжки постачальника. Спосіб оплати має бути визначений споживачем в Заяві-приєднанні до умов договору.

При цьому споживач не обмежується у праві здійснювати оплату через банківську платіжну систему, шляхом онлайн переказу та в інший не заборонений чинним законодавством спосіб.

Плата за газ приймається в касах відділень банків. Зверніть увагу, що при розрахунку за комунальні послуги може стягуватися комісія згідно з тарифами, встановленими в цих банках.

Згідно «Порядку проведення розрахунків за спожитий природний газ», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 30.09.2015 №792 оплата послуг щодо приймання платежів від побутових споживачів банківськими установами та підприємствами поштового зв'язку здійснюється газопостачальними підприємствами у розмірі, що не перевищує 0,3 відсотка загальної суми коштів, що надійшли від побутових споживачів. Стягнення зі споживачів додаткової комісії при оплаті за газ визначається тарифною політикою банківських установ.

Оплата рахунка постачальника відповідно до договору має бути здійснена споживачем в 10-денний термін з моменту отримання споживачем цього рахунка.
Просимо проводити розрахунки за природний газ за нижченаведеними банківськими реквізитами
Тип реквізиту
Значення
Найменування банку:
ПуАТ «КБ «АКОРДБАНК»
Код банку отримувача: 
380634
Отримувач:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "РТЕ ЮКРЕЙН"
Код ЄДРПОУ:
43741891
IBAN:
UA38 3806 3400 0002 6003 1780 1100 1
Призначення платежу: 
Для юридичних осіб ― Оплата за природний газ згідно з рахунком № ________
Для фізичних осіб ― Оплата за природний газ, особовий рахунок № ________, ПІБ
Просимо проводити розрахунки за електричну енергію за нижченаведеними банківськими реквізитами
Тип реквізиту
Значення
Найменування банку:
Головне управління АТ «ОЩАДБАНК» по м. Києву та Київській області
Код банку отримувача: 
322669
Отримувач:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "РТЕ ЮКРЕЙН"
Код ЄДРПОУ:
43741891
IBAN:
UA89 3226 6900 0002 6033 3005 1364 3
Порушення строків оплати

Якщо споживач не здійснив оплату згідно з договором постачання природного газу/електричної енергії протягом десяти днів (10) після встановленого строку, постачальник має право здійснити заходи з припинення постачання енергетичного ресурсу споживачу у порядку, визначеному договором.

У разі порушення строків оплати споживач сплачує за вимогою постачальника штраф у розмірі подвійної облікової ставки Національного банку, що діяла в період, за який сплачується пеня, від суми простроченого платежу за кожен день прострочення платежу. 

За несвоєчасні розрахунки за спожитий газ побутовим споживачам нараховуватиметься пеня. Це передбачено новою редакцією Закону України «Про житлово-комунальні послуги», яка набула чинності 1 травня 2019 року.

У разі порушення споживачем термінів оплати, йому нараховуватиметься пеня у розмірі 0,01% від суми боргу за кожен день затримки оплати за газ. Тобто пеня за рік складе 3,65%. Загальний розмір пені не може перевищувати суми боргу.
Про необхідність проведення своєчасного розрахунку

Несвоєчасність проведення оплат за спожитий природний газ/електроенергію споживачами, може призвести підприємство даної галузі до неспроможності ефективно працювати в ринкових умовах і надавати споживачам послуги належних рівня та якості.

Проблема надання послуг з газо-/електропостачання тісно пов’язана із розумінням з боку споживачів цієї послуги необхідності своєчасно і повністю розраховуватися за отримані послуги.

Постачання природного газу та/чи електричної енергії споживачам здійснюється на підставі укладених з ними договорів про надання послуг з газо-/електропостачання.